Eijkhagen

tvwo – vwo – havo – vmbo-tl

Leerlingen

Onze school werkt structureel en planmatig aan een gezonde leefstijl

Eijkhagen heeft het vignet Gezonde School behaald en mag zich nu drie jaar lang Gezonde School noemen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

We werken op school aan het vanzelfsprekend maken van een gezonde leefstijl. Want werken aan gezondheid loont. Hiervoor zetten we de Gezonde School-aanpak in. Dit is een integrale aanpak waarmee gezondheid terugkomt in de lesstof, in de schoolomgeving, in signalering en in het beleid. Een échte Gezonde School, als groeiplaats voor een gezonde en vitale samenleving. Met gezonde leerlingen die lekker in hun vel zitten, gezonde keuzes maken en opgroeien tot volwassenen voor wie een gezonde leefstijl vanzelfsprekend is.

Onze school heeft speciale aandacht voor het thema Voeding. Hiervoor zetten we de volgende activiteiten in:

De Gouden Schaal in de Gezonde School Kantine

De boerderijbezoeken tijdens de Respectdag

De Frisdrankvoorlichting in het 2e leerjaar

De lessen van Krachtvoer in de mentorlessen

Het programma Gezonde School is een unieke samenwerking tussen de PO-Raad, VO-raad, MBO-Raad, het RIVM en GGD GHOR Nederland. Wil je meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl/vignet.