Eijkhagen

tvwo – vwo – havo – vmbo-tl

Leerlingen

Workshop keramiek 4 en 5 (t)vwo

4 en 5 (t)vwo-kunst algemeen hadden donderdag 25 januari een workshop op locatie (An de Voeëgelsjtang 12) gehad.

Deze workshop is ontstaan in samenwerking met de Vrije Academie Parkstad en bedoeld om onze leerlingen ook meer bekend te maken met de technieken en cursussen die ze kunnen aanbieden.

De workshop vond plaats onder leiding van Beeldend kunstenaar Yvon Drummen die met haar aanstekelijke enthousiasme de kunstgroep liet werken aan het thema maskers. Onze leerlingen hebben dan hard gewerkt en zichtbaar genoten van deze unieke ervaring. Zie de foto’s voor het eerste resultaat en een mooie sfeerimpressie. Als de maskers gebakken zijn, kunnen we deze t.z.t. op school nog verder verfraaien… wordt vervolgd!